Sportovní střelba mládeže v Černovicích

Aktuality

Přebor kraje Vysočina

Naši přeborníciV Třešti proběhl dne 12. ledna 2008 Přebor kraje Vysočina ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní. Naši černovičtí závodnící v této soutěži ve všech kategoriích, které obsadili, získali titul Přeborník kraje Vysočina.

...celý text >>

Nominace Moniky Vránkové na letošní GRAND PRIX Plzeň

Monika VránkováMonika Vránková byla jako první z našich střelců nominována na mezinárodní závody - GRAND PRIX Plzeň. Byl to její reprezentační debut. Ve svých teprve 14-ti letech závodila tato naše výborná střelkyně v kategorii juniorek do 21-ti let za Českou republiku a vedla si opravdu skvěle. V pátek 11. ledna 2008 jí dokonce chyběly pouze 4 body (nastřílela 388 bodů) k tomu, aby se dostala do finále této soutěže.Moničiny stabilně dobré výkony nás velice těší a držíme jí palce, aby se v dalších soutěžích tohoto typu probojovala příště až na nejvyšší příčky.

Černovičtí zahájili vzduchovou sezonu na VC Orlicka

Úspěšní střelciKoncem října se konala Velká cena Orlicka a naši mladí střelci zde po letní přestávce zahájili velmi úspěšně zimní střeleckou sezonu. V kategorii chlapci do 14-ti let si Petr Sváček dokonce odvezl vítězný pohár!

Finále ČPTM ? Monika Vránková třetí

MedaileMonika Vránková, naše teprve čtrnáctiletá závodnice, postoupila ve dvou disciplínách do finále Českého poháru mládeže do 18-ti let v Brně a v jedné z disciplín se dokázala svým výkonem probojovat až na stupně vítězů.

Mladí mistři z Vysočiny

účastníci M-ČR za SSK PelhřimovMladí střelci z Vysočiny dominovali jako nejúspěšnější krajská výprava na Mistrovství republiky ve střelbě mládeže do 14 let ze vzduchové pušky na 30 ran vleže, které proběhlo v sobotu v Brně. Získali tři zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Pět z těchto medailí patří střelcům z SSK Agrostroj Pelhřimov který se tím stal dalece nejúspěšnějším klubem na Mistrovství.

Černovičtí ovládli Mistrovství ČR

Naši mistři:Marie Kubů, Nymburský, Strnadová a KrenarováV Hanušovicích na Mistrovství České republiky (AVZO) naši mladí střelci excelovali. Stali se nejúspěšnější výpravou a v poloze leže vyhráli všechny disciplíny! Jeden Mistrovský titul pak získali i v poloze stoje.

Příprava na Mistrovství ČR přinesla další poháry

Naši závodníci si vedli výborně nejen na VC ŽilovaJiž počátkem března zahájili černovičtí střelci úspěšně přípravu na letošní Mistrovství ČR v leže. Nejprve se zúčastnili soutěží v Bechyni a Horní Cerekvi a poté následovalo soustředění v Plzni, doplněné účastí na Velké ceně města Žilov a Velké ceně města Plzeň. Celkově se příprava našim střelcům velice zdařila. Získali nejen na jistotě, ale část z nich si dokonce vytvořila nové osobní rekordy!

Poprvé na Mistrovství ČR v poloze stoje a hned druzí

Naše stříbrné družstvo dívek - Monika Vránková, Eliška Krenarová, Tereza StrnadováV neděli 11.2.2007 proběhlo v Plzni Mistrovství České republiky ve střelbě ze vzduchové pušky stoje. Na tuto soutěž jsme víceméně vyjeli sbírat zkušenosti, ale k naší velké radosti jsme se zde mezi ostatními zúčastněnými závodníky rozhodně neztratili a dali jsme o sobě vědět.

Černovičtí si jezdí do Českých Budějovic pro ceny

Nejlepší střelci do 12-ti let v ČBAni v posledních čtrnácti dnech naši členové nezaháleli a o víkendech se úspěšně zúčastnili závodů v Brně a Českých Budějovicích. Radost nám udělala nejen Marie Kubů svým prvním místem v Budějovicích, ale i ostatní naši závodníci, kteří také podávali dobré výkony.

Přebor Kraje Vysočina opět v naší režii

Petr Sváček při převzetí diplomu za uznaný Český rekord13.1.07 v Třešti proběhl přebor Kraje Vysočina 2007. Zde byl Petru Sváčkovi předán diplom za získání oficiálně uznaného Českého rekordu (ze sportovců SSK Pelhřimov je teprve druhým puškařem v celé historii klubu). Naši střelci opět potvrdili při soutěži svoje kvality. Monika Vránková se pak v úvodu soutěže se přidala k těm, kteří dokázali nastřílet bezchybně absolutní nástřel 300 bodů. Celá soutěž polohy v leže pak proběhla zcela v režii našich střelců, kteří mezi sebe na M. Kubů - 1. místo do 12-ti letstupně vítězů nikoho nepustili. Monika Vránková vyhrála kategorii do 14-ti let, za ní se seřadily Tereza Strnadová a Aneta Šebestová. Stejná situace se opakovala i v kategorii do 12-ti let, kterou vyhrála Marie Kubů, za ní se seřadili Petr Nymburský, Pavel Vránek, Dominika Špetlová a Petr Hovorka. Monika Vránková ještě v poloze stoje přidala druhé místo.